STIHL - VIKING - KARCHER - WEBER

 

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty produktów marki STIHL i VIKING. Pełną ofertę znajdziecie Państwo w naszych punktach sprzedaży w Strzelnie, przy ulicy Parkowej 11 oraz w nowym punkcie sprzedaży w Inowrocławiu, przy ulicy Poznańskiej 305A. Prowadzimy także sprzedaż części i świadczymy usługi serwisowe produktów marki STIHL i VIKING.

 
 
 
Profesjonalna ścinka drzew, pielęgnacja terenów zielonych, cięcie stali i betonu, mycie samochodów a może ...? W aktualnym katalogu produktów STIHL znajdą Państwo odpowiedni sprzęt najwyższej klasy w bezkompromisowej jakości na miarę Państwa potrzeb. Więcej informacji na stronie: http://www.stihl.pl/
 
 
 
Koszenie trawników, wertykulacja trawy, kultywacja gleby czy rozdrabnianie gałęzi? W aktualnym katalogu produktów VIKING znajdą Państwo odpowiednie urządzenie marki VIKING na miarę potrzeb. Nasz doradca pomoże Państwu wybrać najbardziej optymalny produkt. Więcej informacji na stronie: http://stihl.pl/produkty-viking.aspx
 
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Pani Agata Błaszak – kierownik odpowiadający za sprzedaż produktów marki STIHL i VIKING.
  
 
 
W ofercie firmy Kärcher znajdują się wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące z i bez podgrzewania wody, odkurzacze domowe i przemysłowe, urządzenia piorące, urządzenia do czyszczenia parą (bez użycia środków chemicznych), szorowarki, zamiatarki, stacjonarne urządzenia ciśnieniowe i stacjonarne odkurzacze samoobsługowe, myjnie samochodowe, systemy recyrkulacji wody oraz firmowe środki czyszczące i szerokie wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych.
 
 
Od momentu wynalezienia grilla w kształcie kuli w 1952 roku, rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmieniamy światową kulturę grillowania.
 
więcej: http://www.weberstephen.pl/O-Weberze/Historia-firmy-Weber.aspx

Kontakt:
Agata Błaszak
tel. kom.: 697 669 669, 665 999 000
e-mail:  ablaszak@rolmech-strzelno.pl
stihl@rolmech-strzelno.pl

Cena zł: 19490

Kosiarka samojezdna VIKING MT 6127 ZL

Szerokość koszenia 125 cm zapewnia bezstresowe uporanie się nawet z bardzo dużymi trawnikami. Mocny napęd zapewnia 2-cylindrowy silnik wraz z elektromagnetycznym sprzęgłem. Kokpit umożliwia kontrolę poszczególnych funkcji za pośrednictwem wyświetlacza LCD, np. wypełnienia kosza. Bezpośrednio z fotela operatora można obsługiwać również inne funkcje jak np. regulować wysokość koszenia, załączyć sprzęgło zespołu tnącego lub tempomat czy opróżnić kosz.

Cena zł: 12990

Kosiarka samojezdna VIKING MT 5097 C

Kosiarki Serii T5 zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, poprawiające ergonomię pracy. Fotel operatora można dopasować do wzrostu każdego użytkownika. Wszystkie elementy obsługi zostały rozmieszczone w zasięgu ręki m.in.: system zmiany kierunku jazdy, hydrostatyczny napęd oraz centralna regulacja wysokości koszenia. System zbierania trawy po obu stronach zespołu tnącego wyłapuje źdźbła trawy na obrzeżach i kieruje je do noży. Zespół tnący można zdemontować bez użycia dodatkowych narzędzi.

Cena zł: 11390

Kosiarka samojezdna VIKING MR 4082

Linia kosiarek R4 firmy VIKING jest wyposażona we wszystko co niezbędne, aby zapewnić pełną satysfakcję podczas pracy. Specjalny układ wyboru kierunku jazdy ułatwia manewrowanie, a mały promień skrętu i automatyczna zmiana biegów gwarantują komfortową jazdę. Opróżnianie kosza na trawę nie wymaga opuszczania fotela kierowcy. Pozostałe elementy wyposażenia zostały umieszczone również w zasięgu ręki.

Cena zł: 999

Kosiarka spalinowa VIKING MB 248

Kompaktowa, spalinowa kosiarka VIKING MB 248 wykonana z mocnej i trwałej blachy stalowej. Idealna do trawników o małej i średniej powierzchni do 1200 m².

Cena zł: 1339

Kosiarka VIKING MB 248 T

Kompaktowa, spalinowa kosiarka VIKING MB 248 wykonana z mocnej i trwałej blachy stalowej, jednobiegowa. Do średniej wielkości trawników.

Cena zł: 1569

Kosiarka spalinowa MB 443 T

Zwrotna kosiarka z silnikiem spalinowym wyposażona w system łatwego uruchamiania ReadyStart. Odznacza się niezawodnością i prostą obsługą. Przeznaczona do średniej wielkości trawników. Zestaw do mulczowania jako wyposażenie dodatkowe.
1
2
3
4

NASI PARTNERZY

Rolmech - Rolmech Strzelno: Ciągniki Ursus, Farmtrac, Tym, Lindner
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych | Polityka Prywatności |