Tu jesteś: Strona główna Serwis

Serwis

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

W naszej firmie stawiamy nacisk na zatrudnianie fachowców. Dlatego nasz serwis opiera się zarówno na mechanikach z wieloletnim doświadczeniem jak i na młodych kreatywnych pracownikach.


Posiadamy doświadczenie w serwisie wielu popularnych marek obecnych na naszym rynku, ciągników m.in.: ZETOR, SAME, FENDT, MASSEY FERGUSON, PRONAR.


Z przyjemnością podejmujemy się także serwisu i napraw marek innych producentów. Dzięki stałej współpracy z czołowymi hurtowniami części  w kraju zapewniamy możliwie najszybszy dostęp oraz najlepsze ceny na części zamienne.


Nasz dział serwisu dysponuje stanowiskami wyposażonymi w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, testery, oraz podnośniki umożliwiające wykonywanie zarówno czynności szybkiej obsługi jak i skomplikowanych napraw takich jak kompleksowe remonty silników, skrzyń biegów itp.

 

Kontakt:
Maciej Imański – kierownik serwisu
tel. kom.: 661 942 929
tel. stacjonarny: 52 318 94 65
e-mail: serwis@rolmech-strzelno.pl

 

 


Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 (52) 318 94 65


wyślij do nas fax:

+48 (52) 318 91 27


napisz do nas e-mail:

biuro@rolmech-strzelno.pl

PROFESJONALNY SERWIS

W naszej firmie stawiamy nacisk na zatrudnianie fachowców. Dlatego nasz serwis opiera się na mechanikach z wieloletnim doświadczeniem ...

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

Części zamienne

Posiadamy szeroką gamę części zamiennych, współpracujemy z takimi firmami jak np. GRANIT, SDF czy KORBANEK... Duży wybór olejów, smarów, płynów, opony, akumulatory, stal.

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

NASI PARTNERZY

Rolmech - Rolmech Strzelno: Ciągniki Ursus, Farmtrac, Tym, Lindner
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych | Polityka Prywatności |