Informacje o firmie

Siedziba firmy P.W. ROL-MECH znajduje się w Strzelnie przy ul. Parkowej 11. Strzelno położone jest w południowej części  województwa kujawsko-pomorskiego na obszarze zwanym Kujawami Zagoplańskimi. Teren ten stanowi pogranicze Kujaw i Wielkopolski. Leży na Szlaku Piastowskim.

 
Strzelno prawa miejskie otrzymało w 1231 r. Jest to miasto niepowtarzalne nasycone perłami sztuki romańskiej. W ostatnim ćwierćwieczu przybyło wiele nowych perełek. Są to jednostki gospodarcze. Mamy przyjemność przedstawić Państwu jedną z nich – naszą rodzinną firmę ROL-MECH, która funkcjonuje od 1990r.

 

Początkowo działalność firmy to techniczne zaopatrzenie rolnictwa w części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, ogumienie, smary, oleje, akcesoria, podzespoły regenerowane oraz urządzenia do produkcji rolnej. Od 2004 r. firma poszerzyła działalność o sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych pochodzących od najlepszych producentów sprzętu rolniczego w Polsce oraz wiodących producentów europejskich.  Posiadamy nowoczesną i wzorowo zorganizowaną bazę serwisową. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną sprzedawanych ciągników i maszyn. Świadczymy usługi naprawcze pogwarancyjne także u klienta.

 
Wysoka jakość, rzetelność i profesjonalizm w świadczeniu sprzedaży i usług przez firmę ROL-MECH zostały docenione licznie przyznanymi referencjami, nagrodami i wyróżnieniami. Na rynku krajowym firma nasza osiągnęła silną i stabilną pozycję. Za największy sukces uważamy zadowolenie oraz liczne rekomendacje naszych Klientów

Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 (52) 318 94 65


wyślij do nas fax:

+48 (52) 318 91 27


napisz do nas e-mail:

biuro@rolmech-strzelno.pl

PROFESJONALNY SERWIS

W naszej firmie stawiamy nacisk na zatrudnianie fachowców. Dlatego nasz serwis opiera się na mechanikach z wieloletnim doświadczeniem ...

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

Części zamienne

Posiadamy szeroką gamę części zamiennych, współpracujemy z takimi firmami jak np. GRANIT, SDF czy KORBANEK... Duży wybór olejów, smarów, płynów, opony, akumulatory, stal.

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

NASI PARTNERZY

Rolmech - Rolmech Strzelno: Ciągniki Ursus, Farmtrac, Tym, Lindner
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych | Polityka Prywatności |