Części

W siedzibie naszej firmy znajduje się sklep, w którym prowadzimy sprzedaż części do maszyn rolniczych, ciągników krajowych i zagranicznych. W ofercie znajdziecie Państwo duży wybór olejów, płynów i smarów, ARAL , FUCHS, ORLEN i inne.  Dzięki współpracy z takimi firmami jak np. GRANIT, SDF czy KORBANEK, możemy zaopatrzyć klienta w części do maszyn polskich jak i trudniej dostępnych zagranicznych.


Posiadamy duży magazyn części zamiennych, a pracownicy z wieloletnim stażem w branży rolniczej potrafią znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta. Ofertę uzupełniają artykuły hutnicze, urządzenia do produkcji rolnej: dojarki, paśniki, mieszalniki, parniki. Sprzedajemy także stal, wyroby hutnicze, piece co, ogumienie, akumulatory, łożyska, paski klinowe, zespoły po regeneracji, oryginalne części: claas, sulky, fenot, massey ferguson, stoll, monosem. Kontakt:

tel. stacjonarny: 52 318 94 65 wew. 2

czesci@rolmech-strzelno.pl

Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 (52) 318 94 65


wyślij do nas fax:

+48 (52) 318 91 27


napisz do nas e-mail:

biuro@rolmech-strzelno.pl

PROFESJONALNY SERWIS

W naszej firmie stawiamy nacisk na zatrudnianie fachowców. Dlatego nasz serwis opiera się na mechanikach z wieloletnim doświadczeniem ...

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

NASI PARTNERZY

Rolmech - Rolmech Strzelno: Ciągniki Ursus, Farmtrac, Tym, Lindner
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych | Polityka Prywatności |