Aktualności

Piknik Europejski - 13.09.2014r.

Data dodania: 16.03.2015

Wspaniała zabawa w rytmach disco polo i możliwość wzięcia udziału w konferencji na temat odnawialnych źródeł energii i unijnych dofinansowań. To tylko część atrakcji Pikniku Europejskiego w firmie Rol-Mech Strzelno, który odbył się 13 września 2014 roku..

 

W trakcie festynu odbyła się konferencja i spotkania z doradcami na temat odnawialnych źródeł energii i pozyskiwania funduszy unijnych. Poza tym organizatorzy zapewnili m.in. darmowy plac zabaw z bykiem rodeo, popcorn, grochówkę prosto z kotła i prezentację Koła Gospodyń Wiejskich z Jezior Wielkich. Nie zabrakło również licznych konkursów z cennymi nagrodami. Jednak poza atrakcjami i konferencją odbyła się impreza w rytmach disco polo i dance, w trakcie której wystąpiły takie gwiazdy jak: Czadoman i Elwira Mejk. Publiczność rozbawił także poznański Kabaret Czołówka Piekła. Całość zakończyła dyskoteka prowadzona przez DJ Hubertose. Imprezę poprowadził Paweł "Konjo" Konnak, znany prezenter telewizyjny i showman.

 

Organizatorem festynu była firma Rol-Mech Strzelno Krzysztofa Modrzejewskiego przy współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. Impreza odbyła się w ramach realizacji projektu pn. "ORGANIZACJA IMPREZY KULTURALNEJ ZWIĄZANEJ Z PROMOCJĄ LOKALNYCH WALORÓW W MIEJSCOWOŚCI STRZELNO". Festyn realizowany był przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 - Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na działanie Małe Projekty.

 

 

 Wideorelacja

 

 

Galeria zdjęć

 


Kontakt z nami

telefon kontaktowy:

+48 (52) 318 94 65


wyślij do nas fax:

+48 (52) 318 91 27


napisz do nas e-mail:

biuro@rolmech-strzelno.pl

PROFESJONALNY SERWIS

W naszej firmie stawiamy nacisk na zatrudnianie fachowców. Dlatego nasz serwis opiera się na mechanikach z wieloletnim doświadczeniem ...

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

Części zamienne

Posiadamy szeroką gamę części zamiennych, współpracujemy z takimi firmami jak np. GRANIT, SDF czy KORBANEK... Duży wybór olejów, smarów, płynów, opony, akumulatory, stal.

ikona ZOBACZ WIĘCEJ

NASI PARTNERZY

Rolmech - Rolmech Strzelno: Ciągniki Ursus, Farmtrac, Tym, Lindner
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych | Polityka Prywatności |